W piątek 27 lutego o godzinie 1300 na sali Sesyjnej Urzędu Gminy Lubawa odbędą się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

W turnieju, który poprowadzi kpt Kamil Szczech – dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Iławie oraz dh Jerzy Żuralski- Sekretarz Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Lubawie, wezmą udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Lubawa. Zwycięzcy poszczególnych kategorii będą reprezentować gminę Lubawa w turnieju powiatowym w Iławie.

Czekamy na zgłoszenia uczniów do 23.02.2015 r. (poniedziałek).

 

Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 89-645-54-40 oraz 734-464-911, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

NON PUBLIC ld