Wyrazy najwyższego uznania należą się druhom z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Byszwałdu, którzy podobnie jak w ubiegłych latach przygotowali dla 45 podopiecznych z Domu Dziecka im. Sybiraków w Szymonowie świąteczne paczki.

Podczas obdarowywania wychowanków paczkami na akordeonie przygrywał zebranym Pan Andrzej Grodzicki. Tego dnia uśmiech nie schodził z twarzy dzieci, ale również z twarzy druhów, którzy cieszą się za każdym razem kiedy mogą obdarować dzieciaki z tej placówki.

Wspomnieć należy, iż druhowie odwiedzili Szymonowo także 19 października, aby przekazać żywność zebraną podczas zbiórki wśród mieszkańców wsi Byszwałd na rzecz Domu Dziecka. Były to między innymi ziemniaki, marchew, cebula, orzechy, kapusta oraz inne produkty przydatne w codziennym funkcjonowaniu kuchni znajdującej się w Domu Dziecka w Szymonowie.