W piątek 11 marca o godzinie 13.00 na sali Sesyjnej Urzędu Gminy Lubawa odbędą się eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.


W turnieju, który poprowadzi kpt. inż. Krzysztof Rutkowski – zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Iławie oraz dh Jerzy Żuralski- Sekretarz Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Lubawie wezmą udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Lubawa. Uczestnicy konkursu podzieleni zostaną na dwie grupy wiekowe (szkoła podstawowa/gimnazjum). Zwycięzcy poszczególnych kategorii będą reprezentować gminę Lubawa w turnieju powiatowym w Iławie.
Na zgłoszenia uczniów czekamy do 09.03.2016r. (środa).


Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 734-464-911, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.