W dniach 4 – 6 września 2015 r. w miejscowości Polanica Zdrój odbędą się Krajowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. W zawodach wystartuje 19 najlepszych ekip z Polski. Wśród nich znalazła się drużyna z Ochotniczej Straży Pożarnej z Lubstynka, która w zeszłym roku wygrała zawody rangi wojewódzkiej i tym samym zapewniła sobie awans do zawodów krajowych, które organizowane są co 4 lata.

Pierwszą konkurencją zawodów będzie musztra, następnie druhowie wezmą udział w ćwiczeniu bojowym oraz sztafecie pożarniczej.

Skład drużyny:

Kierownik drużyny: Marek Mejka

Zawodnicy: Dariusz Chorzelewski, Piotr Chyziński, Karol Kołecki, Jarosław Mejka, Cezary Meller, Dawid Jakubowski, Damian Zakrzewski, Grzegorz Zakrzewski oraz Mateusz Zakrzewski.

IMG 8564

Zdjęcie z Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych, Rożental 2015 r.